
Dne 14. listopadu se v zasedací místnosti obecního úřadu v Dolní Lhotě uskuteční výkup sběratelských předmětů. Akce proběhne od 9 do 12 hodin a zájemci mohou přinést různé staré věci, jako jsou hodinky, pohlednice, mince, vojenské předměty a další. Věci vždy přineste s sebou. Peníze budou vypláceny na místě v hotovosti. Těšíme se na vaši návštěvu!