
V rámci jarního úklidu a probíhající rekultivace obecní skládky jsme se rovněž pustili do úklidu jejího okolí.
Posbírali jsme a odvezli velké množství nepořádku, co do přírody nepatří! Bohužel, někteří lidé mají pořád potřebu vozit odpad do lesa apod. Z tohoto důvodu budou nově na těchto místech instalovány fotopasti.
Cílem je zabránit vytváření nelegálních skládek.