
Děkujeme všem, kteří se zapojili do přípravy a realizace velikonoční výzdoby naší obce. Zhotovili jsme tři velikonoční vajíčka, která naše děvčata společně s dětmi ze ZŠ vkusně nazdobila. Vajíčka jsme rozmístili napříč obcí, aby dělaly radost nejen občanům, ale i projíždějícím.
K výrobě velikonočních zajíčků jsme využili prořezané stromy Břízy bělokoré z našeho lesa.
Věříme, že i Vám udělala naše výzdoba radost.