
Vážení občané, z důvodu technické závady na svozovém voze a zaneprázdněnosti jiných svozových aut došlo včera k nevyvezení komunálního odpadu v některých ulicích. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a usilovně pracujeme na zajištění mimořádného svozu. Do té doby prosíme, abyste odpad ukládali do plastových pytlů a umístili je u popelnice, odkud budou při následujícím svozu vyvezeny. Pokud plastové pytle nemáte, můžete si je zdarma vyzvednout na obecním úřadě. Děkujeme za vaši shovívavost a pochopení.