
Od 1.1.2026 bude možné do žlutých kontejnerů odkládat kromě plastů také kovy a nápojové kartony. Žluté kontejnery se budou nově svážet jako tzv. "mulikomodity" - tedy sběr plastů, kovů a nápojových kartonů.
V provozu i nadále zůstávají šedé kontejnery na kov.